FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania o PUFKY

PUFKY Sofa

Czym jest PUFKY?

PUFKY to sofa modułowa przeznaczona do zabawy, ale też mogąca pełnić funkcję kanapy lub w fotela w salonie czy pokoju dziecięcym.

Każdy zestaw składa się z 6 elementów – czterech łączonych kwadratów oraz dwóch poduch o podstawie trapezu, które pozwalają tworzyć niezliczoną ilość budowli/ kreacji.

Jakie są wymiary PUFKY?

W podstawowej konfiguracji PUFKY ma wymiar 83 cm (głębokość) x 166 cm
(szerokość) kiedy dwa kwadraty zostaną połączone zamkiem. Łączna wysokość tak powstałego materaca to 25 cm, a wysokość do szczytu poduch
to 55 cm. PUFKY jednak można także skonfigurować tak, aby pasował do małych pomieszczeń ustawiając każdy z kwadratów jeden na drugim, zajmując tym samym powierzchnię 83 cm x 83 cm.

Z czego wykonane jest PUFKY?

„Sercem” PUFKY jest wysokiej jakości antyalergiczna pianka posiadająca
Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX® (wykonana bez zubożających
warstwę ozonową, PBDE, TDCPP lub TCEP („Tris”) środków zmniejszających
palność, rtęci, ołowiu i innych metali ciężkich) o idealnie dobranych parametrach twardości i gęstości,
zapewniająca trwałość użytkowania i  jednocześnie dobrą zabawę. Tkanina, z której wykonane są pokrowce, jest miła w dotyku, ale jednocześnie odporna na rozdarcia. Tkanina posiada innowacyjną apreturę
ochrony włókien tkanin - STAIN PROTECTION, dzięki której wszelkie zabrudzenia możemy usunąć za pomocą kilku prostych kroków, a co najważniejsze nie naruszając przy tym struktury materiału.

Gdzie PUFKY są produkowane?

PUFKY w całości produkowane jest w Polsce, przez polskich producentów.
Dzięki temu mamy pewność co do wysokiej jakości naszego PUFKY bo możemy nadzorować cały proces powstawania produktu.

Dostawa

Jak pakowane są PUFKY?

PUFKY pakowane są w karton o wymiarach 90 cm x 40 cm x 40 cm – to wystarczająco duży karton aby zbudować z niego kolejną rakietę albo auto wyścigowe ;) PUFKY są sprasowane aby zmieściły się do jednej paczki, dlatego też rekomendujemy aby otworzyć paczkę i rozłożyć PUFKY zaraz po odebraniu paczki. PUFKY potrzebuje ok 48 h aby osiągnąć swoje właściwe rozmiary, jednak w niektórych przypadkach może to potrwać trochę dłużej, nawet do 7 dni (jeśli dłużej był przechowywany w opakowaniu).

Jaki jest czas dostawy?

Zazwyczaj ok 8-14 dni ponieważ każde zamówienie jest indywidualnie pakowane i przygotowywane do wysyłki. Staramy się jednak aby PUFKY trafiły do Ciebie jak najszybciej!

Czy dostawa jest darmowa?

Tak! Na terenie Polski gwarantujemy zupełnie darmową dostawę.

Po otwarciu paczki mam wątpliwości czy wszystko w porządku

Dokładamy wszelkich starań aby każdy zestaw PUFKY był idealny, jeśli jednak zauważysz coś co Cię zaniepokoi napisz do nas na hello@pufky.pl, najlepiej dołączając zdjęcia tego co wzbudziło Twoje wątpliwości.

Reklamacje, zwroty, wymiana, gwarancje

W jakim czasie mogę dokonać zwrotu?

Dużo czasu poświęciliśmy na
dopracowanie PUFKY, ale czasem może się zdarzyć coś czego nie byliśmy w stanie przewidzieć. Jeżeli coś się dzieje z Twoim PUFKY, zrób zdjęcie i wraz
z opisem zaobserwowanej wady napisz do nas na hello@pufky.com.
Odpiszemy jak możemy zaradzić sytuacji.

W jakim czasie mogę dokonać zwrotu?

PUFKY daje tak wiele możliwości, że wierzymy, że pokochacie swoje PUFKY tak jak kochamy jemy Jeśli jednak z jakiś przyczyn zadecydujesz o rozstaniu, możesz go do nas odesłać do 30 dni od daty otrzymania przesyłki. PUFKY jest odporny na intensywną zabawę, więc zakładamy, że będzie w takim samym stanie w jakim do Ciebie dotarł ;) Napisz do nas na hello@pufky.com, ustalimy w jaki sposób możesz go do nas odesłać, jednak koszty wysyłki będą w tej sytuacji po Twojej stronie.

 

Jaki jest okres gwarancji?

Okres gwarancji to 12 miesięcy. PUFKY wykonane są z solidnych i odpornych materiałów i zakładamy długie lata użytkowania.

Potrzebuję pomocy

Pisz! hello@pufky.com . Będzie to
najszybszy sposób komunikacji z nami J